30th Polish Physicians’ Alpine Ski Championship

30th Polish Physicians’ Alpine Ski Championship

January 26, 2021

It is the time of the year when KS Bronek is inviting us to compete in the 30th Alpine Ski Championship. Surprise or no surprise but for 30 straight years Dr. Orawiec has been tirelessly encouraging us to spend time with friends, enjoy cheerful rivalry, and gain unforgettable memories.

Below, are some links that you will find very handy to help you attend such an extraordinary event.

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

Drodzy Koledzy Narciarze, Uprzejmie informuję i przypominam, że w niedzielę, 14 lutego 2021 r. w Wilmot Mt., Wisconsin odbędą się Jubileuszowe XXX Polonijne Mistrzostwa Lekarzy w Narciarstwie Alpejskim pod patronatem Konsulatu Generalnego RP w Chicago. * Zapisy na miejscu: godz. 10:00 am – 11:00 am (na linii mety)

* Inspekcja trasy: godz. 11:00 am – 11:30 am
* Start 1-go przejazdu: godz. 11:30 am

* Zakończenie: godz. 1:30 pm (na linii mety) Podobnie jak w latach ubiegłych, konieczne jest podpisanie oświadczenia – startuję na własną odpowiedzialność („Waiver of Liability”). Jeśli nie sprawi to zbytniego kłopotu, to proszę o wydrukowanie, wypełnienie i przywiezienie tej formy na zawody. Proszę uprzejmie o zapoznanie się z zaostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 (w załączeniu). Uwaga:
Konieczna jest rejestracja na jazdę w Wilmot Mt., która musi być dokonana samemu na stronie Internetowej ośrodka narciarskiego: Wilmot Ski Resort.Jeżeli nie ma wolnych miejsc to próbujcie Państwo ponownie za 30 min., godzinę, itd. Miejsca się znajdą, ponieważ wiele osób rezygnuje i zwalnia miejsca. Najlepiej jest zarejestrować się ASAP! W załączeniu przesyłam wszystkie informacje na temat Mistrzostw, zaostrzeń związanych z COVID-19 oraz kalendarz imprez sportowych na rok 2021. Uprzejmie zachęcam do odwiedzania strony internetowej: https://zlpchicago.org, na której zamieszczane są informacje dotyczące imprez sportowych. Cieszę się bardzo, że wkrótce spotkamy się w licznym gronie wspaniałych przyjaciół. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam! Z poważaniem,

Bronisław Orawiec

Tel.: 773.594.1515Fax: 773.594.1674

E-mail: drorawiec@yahoo.com

https://zlpchicago.org/wp-content/uploads/2021/01/2020-21-Competition-Racing-and-Training-Release.pdf

https://zlpchicago.org/wp-content/uploads/2021/01/5.-Race-Competition-Services-and-Events-Procedures-COVID-19-1.pdf
Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Related Posts

Polish American Medical Society

Privacy Policy

© All Rights Reserved 2021

Terms of Use